Usługi

SPRZEDAŻ
Najważniejszą kwestią warunkującą sukces przy transakcji jest zauważenie i zrozumienie potrzeb Klienta. Czasem pomocna bywa również odrobina podrzuconej inspiracji. Szanując czas i prywatność naszych Klientów przygotowujemy oferty szyte na miarę.
Nasza wiedza z zakresu wielu dziedzin – począwszy od prawa budowlanego, planów urbanistycznych, doradztwa kredytowego, po wyposażenia wnętrz daje naszym klientom poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie transakcji.

WYNAJEM
Przekazując nam klucze do lokalu, właściciel jest pewny, że dopilnujemy wszelkich formalności, sporządzimy stosowną umowę, zdobędziemy odpowiedniego najemcę, zajmiemy się protokołami zdawczo-odbiorczymi oraz na bieżąco pomożemy we wszelkich kwestiach.

Jeśli poszukują Państwo lokalu – gwarantujemy skuteczny i dopasowany wybór zgodnie z Państwa preferencjami. Dbamy, aby formalności zajęły minimum czasu. W ofercie posiadamy jedynie pewne i zweryfikowane nieruchomości.

SESJA FOTOGRAFICZNA
Pierwsze wrażenie powstaje tylko raz, a współczesny Klient „kupuje oczami”. Dlatego tak ważna jest profesjonalna sesja fotograficzna. Nie dość, że ma niebagatelny wpływ na cenę to jeszcze często w ogóle decyduje o powodzeniu całej oferty.
Naszym klientom oferujemy usługę sesji fotograficznej. Jeśli chcesz szybko oraz skutecznie sprzedać nieruchomość zaprezentuj swoją ofertę w odpowiedni sposób. Profesjonaliści zadbają, by z Twojej nieruchomości wycisnąć absolutne maksimum, a Tobie zagwarantować kilka procent dodatkowego zysku i oszczędzić czas.

HOME STAGING
Organizując Home staging w każdym wnętrzu poszukujemy harmonii, przejrzystości i przestrzeni. Kilka prostych, ale właściwych zabiegów pozwala podnieść wartość nieruchomości nawet o 20%. Warto zaufać profesjonalistom – to się po prostu opłaca. Skontaktuj się z biuro@mckwadrat.net

FINANSOWANIE
MCKWADRAT skutecznie reprezentuje Klientów w procesie pozyskiwania środków na zakup nieruchomości. Pomagamy zoptymalizować proces, przebrnąć przez wstępne formalności. Wskazujemy wiarygodnych doradców ds. finansowania, dzięki czemu oszczędzacie Państwo swój czas, pieniądze, a przede wszystkim ograniczacie ryzyko transakcyjne.