O nas

MACIEJ CITKO

Założyciel i właściciel firmy realizuje własną wizję pracy na rynku nieruchomości. Stawia na śmiałe decyzje z jednoczesną dbałością o najmniejsze szczegóły. Wykorzystuje przy tym bogate doświadczenie inwestorskie i handlowe zdobyte na trójmiejskim rynku nieruchomości. Wysoko ceni dobry design i wytrawną muzykę. Zarówno w pracy jak i w życiu unika przeciętności. Z energią i konsekwencją prowadzi MCKWADRAT wytyczonym kursem. Licencja nr 23291


MCKWADRAT

Naszym podstawowym celem jest tworzenie wyjątkowego serwisu dla wyjątkowych Klientów. Spodziewamy się i szanujemy wysokie wymagania. Jesteśmy po to, by je dostrzegać i na nie odpowiadać. Towarzyszymy naszym Klientom w poszukiwaniu idealnie dopasowanej nieruchomości. Inspirujemy, doradzamy, dbamy o bezpieczeństwo transakcji na każdym etapie współpracy. Naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu można zaufać.
Jeśli szukacie Państwo nieruchomości wyjątkowej, luksusowej lub po prostu z dużym potencjałem – zapraszamy. Nasza wyselekcjonowana oferta tworzona jest po to, żeby mogli Państwo wybierać jedynie spośród najlepszych i najbardziej atrakcyjnych propozycji.